18 июля 2018

Подвесочка интерьерная

Украшения для дома в стиле Марии-Антуанетты
Мария-Антуанетта, хоть и уроженка Австрии, но являет собою олицетворение Франции. Легкая, взбалмошная любительница шика, блеска и красоты вдохновляет и поражает умы до сих пор. А прошло уже не одно столетие!!
Она была персоной неоднозначной, некоторые ее поступки удивляют и приводят в недоумение, но нельзя отрицать, что она была яркой персоной. 

Как гласят исторические факты, Мария-Антуанетта была законодательницей мод высшего порядка. У нее был личный парикмахер (куафюр) Леонар Отье, который помогал королеве придумывать совершенно сумасшедшие прически. Леонар вскоре стал одним из ее ближайших друзей. Он умел сотворить на голове госпожи настоящие чудеса, бросавшие вызов гравитации. Остается только удивляться, как дамы эпохи рококо могли выдерживать такие «пирамиды»! Некоторые прически Марии-Антуанетты достигали  120 см, в волосы и искусственный шиньон вплетались перья, разные побрякушки.
подвеска рококко
 В подвеске старалась передать весь шик и красоту французского Рококко ♥и совсем небольшое видео ♥1 комментарий:

  1. ВСЕ ЧИТАЙТЕ ЦЕ ЗАВДАННЯ НА ЯК ВІДПОВІДАЮТЬ МОЮ КРЕДИТУ З ЛЕГІТОВОЇ ТА ДОБРОВОЇ КРЕДИТНОЇ КОМПАНІЇ Мене звуть Керстін Ліс, я шукав кредит, щоб погасити свої борги, усі, кого я зустрів, шахраювали і брали гроші, поки нарешті не зустріли пана, Бенджаміна Брейл Лі Він міг дати мені позику в розмірі 450 000,00 R. Він також допоміг деяким моїм колегам. Я сьогодні говорю як найщасливіша людина у всьому широкому світі, і я сказав собі, що будь-який кредитор, який рятує мою родину від нашого бідного становища, я скажу ім'я всьому широкому світові, і я так радий сказати, що моя родина повертаюся назавжди, тому що мені була потрібна позика, щоб почати своє життя на всьому протязі, оскільки я єдина мама з 3 дітьми, і весь світ здавався, що він висить на мені, поки я не мав на увазі, що Бог послав позикодавця, який змінив моє життя і що в моїй родині, БОГ, що побоюється кредитора, містер, Бенджамін, він був Спаситель БОГ, посланий рятувати мою родину, і спочатку я думав, що це стане неможливим, поки я не отримаю позику, і запросив його до своєї сім'ї -Усім учаснику, від якого він не відмовився, і я пораджу будь-кому, хто справді потребує позики, звернутися до пана Бенджаміна Брейла Лі електронною поштою за адресою (lfdsloans@outlook.com), оскільки він є найбільш розуміючим і добрим сердечним кредитором I коли-небудь зустрічалися з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи свою доброзичливість у відношенні до мене, але я вважаю, що я повинен поділитися цим питанням з усіма вами, щоб звільнити себе від шахраїв, будьте обачливими з імперсонаторів і зв’яжіться з правою кредитною компанією. com або whatsapp + 1-989-394-3740. .

    ОтветитьУдалить